Varovanie

Zlyhalo načítavanie XML súboru.

Myšľanské obecné múzeum - Nižná Myšľa

Myšľanské obecné múzeum - Nižná MyšľaV budove kláštora Premonštrátov pochádzajúcej z 13.st., dnes sídli jedinečné múzeum ktoré prezentuje archeologické nálezy z okolia Nižnej Myšle. Otvorené bolo 26. júna 1998.

Vojenské bunkre – Slanská Huta

Vojenské bunkre – Slanská HutaOpevnenie z čias predvojnovej Československej republiky ktoré sa nachádza v katastri obce Slanská Huta v súčasnosti pozostáva z osemnástich objektov.

Milič

MiličÚzemie európskeho významu Milič sa nachádza na južnej časti pohoria Slanské vrchy na hraniciach s Maďarskou republikou.

Jazero Izra – Slanská Huta

Jazero Izra – Slanská HutaV hustých lesoch Slanských vrchov leží v nadmorskej výške 448 mnm horské jazero Izra. Vodná plocha má rozlohu 3,7 ha. Jazero vzniklo zosuvom masívneho bloku zeminy, ktorý prehradil vodný tok.

Strelecký areál Nižná Hutka

Strelecký areál Nižná HutkaStrelecký areál v Nižnej Hutke je v prevádzke od júla 2010. Strelnica je otvorená pre širokú verejnosť. Na svoje si prídu nie len tí, ktorí si chcú spestriť svoj voľný čas streľbou, ale aj tí, ktorí chcú stráviť voľný čas v príjemnom prostredí.

Jazerá Čaňa

Jazerá Čaňa V okolí obce Čaňa sa nachádzajú štyri štrkoviská vzniknuté ťažobnou činnosťou, v ktorých sa však z hygienických dôvodov nie je vhodné  kúpať.

Zaujímavé miesta - atraktivity

contentmap_module

mas loga